• image
  • image
  • image

Kamil Sieracki najlepszy w zimowym biegu na dyst.15km.GRATULUJEMY ! Brzoza Biega zajęła IV m.

Kamil Sieracki z Inowrocławia reprezentujący drużynę Brzozy Biega w rewelacyjnym czasie 47min 59sek zwyciężył  na dystansie 15km na leśnej trasie położonej w Leśnictwie Gołąbki k.Trzemeszna - 16.02.2013.Zobacz wyniki.
Brzoza Biega w składzie Kamil Sieracki, Wojciech Duchiński, Wiesław Stachowicz, Zbigniew Wiśniewski i Maryla Kuźmińska  zajęła drużynowo IV miejsce.

Kamil wraz ze swoim kolegą Damianem Kabatem (Zawisza Bydgoszcz ) od początku biegu narzucili bardzo szybkie tempo, i cała trasę pokonali we dwóch - o zwycięstwie zadecydowała ostatnia prosta,  na której więcej sił zachował Kamil i on jako pierwszy przekroczył linię mety. Gratulujemy Kamilowi i Damianowi, którzy nad trzecim zawodnikiem mieli przewagę 2min. Byli bezkonkurencyjni, a osiągnięte  czasy wskazują na bardzo dobrą formę, która zapowiada udane starty w roku 2013.

Wyniki mężczyzn:Start biegu.od lewej Damian Kabat ( Zawisza Bydgoszcz ) i Kamil Sieracki ( Brzoza Biega )

Wyniki kobiet:

1. GORTEL-MARCINIUK Agnieszka - 00:55:41Finisz Kamil Sieracki.
Kamil po biegu.
2. SZENK Marta,  - 00:59:57
3. UKLEJA Monika - 01:01:30
4. PRZYBYSZ Dorota - 01:01:55
5. WERNER Katarzyna  - 01:02:19
6. POGORZELSKA Anna - 01:04:46

nr 191 Wojciech Duchiński (Brzoza Biega ) m.open-38.Wiesław Stachowicz (Brzoza Biega)  m.open-42.Damian Kabat - IIm. open.
od lewej Wiesław, Maryla, Elżbieta i Zbigniew - BRZOZA BIEGA.

Elżbieta Wiśniewska na trasie bieu - jak zawsze uśmiechnięta. Zbigniew - ciężko mu się biegło.Najlepsi : od lewej Damian  Kabat IIm. - ZAWISZA BYDGOSZCZ,  Kamil Sieracki Im - BRZOZA BIEGA, Bartosz Kowalczyk IIIm. - PLKS GWDA PIŁA.

Wojciech Duchiński - finisz.Wiesław Stachowicz - finisz.Zbigniew Wiśniewski (Brzoza Biega)  m.open-112.Wyniki BRZOZA BIEGA :