BRDA 2015 - rajd inny niż wszystkie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM. 2 dni na rowerze wśród przyjaciół i pięknej przyrody. Ktoś na koniec powiedział ten rajd jest inny jak wszystkie - miał rację. Było słońce, deszcz, wiatr, ognisko, wspólna zabawa i modlitwa, a najważniejsze byliśmy RAZEM. Rajd Brdy z pewnością startuje w 2016.
Zobacz ponad 500 zdjęć.
Dziękujemy za pomoc w organizacji naszego rowerowego przedsięwzięcia, przewodnicy grup: Kazimierz Wołoszyn, Adam Rogucki, Andrzej Kieca, Zbigniew Wiśniewski, Adam Baumgart, Przemysław Barański. 
Zaplecze rajdu: Adam Ruciński,  Jarek- motocyklista, Roman Brodecki, Piotr Studziński, Kasia, Martyna i Ola Zupa. Szczególne podziękowania dla Wiesława - oprawa muzyczna.

Duże podziękowania dla Nadleśnictwa Różanna i Zamrzenica. Dziękujemy Januszowi Flies za gościnę w Koronowie i Panu Przewodnikowi za oprowadzenie po Rezerwacie Cisów we Wierzchlesie. 

Dziękujemy KGW z Bytkowic za wspaniały żurek i świetlicy w Zalesiu za gościnę.


Do zobaczenia w Brzozie -19 września 2015.Komentarze  

 
+19 # kaz 2015-09-07 18:54
Tak,rzeczywiści e "Rajd Brdy 2015" był inny od pozostałych, tamte też fajne były, ale ten rajd był najlepszy.Zbyszek jak ty to robisz, że jesteś lepszy od "perfekcyjnej pani domu". Było wszystko, muzyka śpiew,zabawa,do bre jedzonko,słodyc ze a i też uczestnicy nie zapomnieli o napoju chmielowym.Przez dwa dni bardzo, bardzo dobrze się bawiłem.Zbigniew dzięki ci za to, że tak dobre imprezy robisz. Podziękowanie również dla całej Twojej załogi-dziewczyny Ola+Martyna+Kas ia "Zupki",Romek,Adamy (3), Krzysiu,Andrzej oraz naszemu Koledze Wiesiowi za dozowanie dobrej muzyki.Szacunek i jeszcze raz dzięki za dobrą imprezę rowerową. Do zobaczenia w przyszłym roku 2016 z tą samą ekipą,jesteście wspaniałą drużyną kolegów i do tańca i do różańca.BRAWO,pozdrawia m z szerokim :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj komentarz
 
 
+2 # didżej 2015-09-13 22:01
Kazimierz...dużo mógłbym napisać o tym super rajdzie rowerowym....informacyjnie dla Ciebie i wszystkich czytających komentarze muzę już ulepszam i w przyszłym roku damy czadu...!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj komentarz
 
 
0 # Bonita 2017-07-01 20:12
Najlepsze tabletki na odchudzanie, schudnij 20 kg w miesiac -
tabletki na odchudzanie: http://allegro.pl/mocne-tabletki-odchudzajace-20kg-w-30dni-hit-lata-i5060270559.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj komentarz
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież