• image
  • image
  • image

Memoriały

VII Rodzinny Rajd Rowerowy - 1 września 2012r. Brzoza- Przyłęki.

1 Września 2012r. VII Rodzinny Rajd Rowerowy - Marcin zdobył  I miejsce. W kategorii indywidualnej jazdy rowerem na orientację  wśród mężczyzn najszybciej pokonał trasę  Marcin Gackowski z Brzozy.Wśród uczestników zawodów rowerowych i rajdu rowerowego rozlosowano rowery.
Jeden rower znalazł nowego właściciela z Brzozy,  wylosował go zwycięzca jazdy rowerem na orientację Marcin Gackowski.


 

Muzyka.

Jestem kolegą Marcina z dawnych czasów. Bardzo mnie poruszyła informacja o jego śmierci, byliśmy rówieśnikami. Chciałem Państwu przesłać zdjęcia Marcina z czasów młodości, niestety, jestem na etapie przeprowadzek i nie udało mi się ich znaleźć - mam nadzieję, że w grudniu/styczniu uda mi się je odnaleźć. Warto wspomnieć, że Marcin zajmował się tworzeniem muzyki komputerowej.
Brał udział w wielu konkursach (z sukcesami), tworzył oprawę muzyczną do tzw. dem (programów demonstracyjnych) na komputerze Amiga. Był też jednym z założycieli komputerowej grupy Old Bulls. W świecie komputerowym występował pod pseudonimem Gacuch, a później Accord. Jego utwory muzyczne można znaleźć tutaj.
Pozdrawia
Sebastian Kłomski


 

Pożegnaliśmy Marcina. Pamiętajmy.

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".  W sobotę 6 października 2012r. pożegnaliśmy  Marcina,  jeszcze kilka dni temu  rozmawialiśmy,miał jechać z nami w Sztafecie Rowerowej im. Jana Pawła II. Dzisiaj już nie ma go wśród nas.  Dlaczego ? Tylko Bóg zna tę tajemnicę. Musimy wierzyć i pamiętać, tylko wówczas Dusza Marcina będzie zawsze z nami.
   

Pożegnajmy Marcina.

Dzisiaj, 4 października o godz.19 Msza Św. w Zgromadzeniu Ducha Świętego Msza Św. - Bydgoszcz ul.Al.Jana Pawła  II 117  w intencji zmarłego Marcina Gackowskiego. Prosimy o wspólną modlitwę. 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 6 października o godz.13 na cmentarzu parafialnym w Brzozie.Zbiórka rowerzystów z Bydgoszczy na wiadukcie do lotniska godz.12.00.

 

Marcin Gackowski - nie żyje.

Z przykrością informujemy, że 2 października 2012r.  zmarł Nasz Kolega, Przyjaciel, Rowerzysta  Marcin Gackowski z Brzozy. Był on nie tylko wspaniałym ojcem,mężem, lecz również bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas.Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali.
   

Film z Ostatniej Imprezy