Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją tj. wprowadzeniem na dniach przez Lasy Państwowe   - Nadleśnictwo Bydgoszcz zakazu wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Bydgoszcz od dnia 16 maja 2018r. do 20 czerwca 2018r. (miejsce przeprowadzenia zawodów) zmuszeni z przykrością jesteśmy podjąć  decyzję o odwołaniu  w dniu 3 czerwca 2018r. zawodów rowerowych pn. X Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB i przenieść ww. wydarzenie  na inną datę tj. 30 września 2018r.

Link do ww. zakazu - zarządzenia Lasów Państwowych - Nadleśnictwo Bydgoszcz.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Musieliśmy przenieść  zawody z  przyczyn od nas niezależnych na wrzesień. Nie jesteśmy w stanie zrealizować zawodów jeszcze w miesiącu czerwcu: 24 czerwca jest Ster Na Bydgoszcz, 1 lipca Bydgoskie Impresje Muzyczne - tereny w mieście są już zajęte.

Oczywiście uczestnikom, którym nowy termin zawodów nie  odpowiada będzie zwrócona w pełnej wysokości oplata startowa. Prosimy o informację na priv - face  lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o podanie kwoty i nr konta, przyspieszy to zwrot.

Zwrot opłaty startowej w pełnej wysokości będzie wysyłany w terminie do 3 dni roboczych od otrzymanej informacji o rezygnacji. W razie pytań można dzwonić tel. 52 323 20 21.