W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy Pana/Panią , iż w związku z Twoją wcześniejszą rejestracją na wydarzenie organizowane przez nasze Stowarzyszenie, pozyskaliśmy Pana/Pani dane osobowe niezbędne w procesie realizowania Twojego udziału w danym wydarzeniu i wskazujemy :

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest  Stowarzyszenie Klub Turystyki Rowerowej  „Rowerowa Brzoza” z siedzibą w 86-061 Brzoza, Olimpin ul.Nadrzeczna 24, email :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.52 323 20 21.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane są/ będą w celu realizacji dla potrzeb organizacji, przygotowania, przeprowadzenia i promocji zawodów, rajdów oraz  innych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie "Rowerowa Brzoza".
  3. Przetwarzanie danych, obejmuje także publikację wizerunku zawodnika, imienia i nazwiska wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje, jego kategorię wiekową, płeć i uzyskany podczas zawodów wynik – w każdy sposób, w jaki publikowana lub rozpowszechniana będzie taka informacja dla potrzeb organizacji zawodów (w tym w formie SMS na numer zawodnika podany w karcie zawodów lub podczas rejestracji, a także na listach startowych oraz na listach publikujących wyniki zawodów), przetwarzanie obejmuje również komunikację z zawodnikiem poprzez wysyłanie wiadomości pod adres email lub sms zawodnika podany podczas rejestracji.
  4. Twoje dane mogą być udostępniane odbiorcom, jeżeli będzie to wymagane przepisami prawa, a także w przypadku gdy wymaga tego usługa, którą zamówiłeś.
  5. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Posiada Pan/Pani  prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.