Dla nas to był niewielki wydatek, a dla rodzin potrzebujących konkretna pomoc - mądra pomoc i radość na Święta. Dziękujemy.

Dzisiaj 8 grudnia 2018 nasza paczka - Szlachetna Paczka dotarła do 2 rodzin. Byliśmy w Złotnikach Kujawskich i Koronowie. Zrobiliśmy 19 paczek plus 4 tony opału i wózek inwalidzki. W naszej paczce oprócz żywności znalazły się : słodycze, art. chemiczne, środki czystości, pościel, kołdry, koce, kurtki zimowe, garnki, materac łóżkowy.
Poniżej nasi darczyńcy : Tomasz z Holandii, Paweł z Osielska, Stanisław z Piły, Jan z Inowrocławia, Arkadiusz z Torunia, Krzysztof z Torunia, Marek z Sicienka, Jarosław z Sadek, Lucyna i Piotr z Ciela, Zbigniew i Elżbieta z Olimpina, Kazimierz i Zofia z Bydgoszczy, Adam z Bydgoszczy, Czesław z Bydgoszczy, Iwona i Piotr z Bydgoszczy, Małgosia z Bydgoszczy, Maciej i Judyta z Bydgoszczy, Jacek z Niemcza, Barbara z Bydgoszczy, Adam Z Bydgoszczy, Jarek i Maniek z Solca Kujawskiego, Tomasz z Dziemionny, Justyna z Grębocina, Jolanta z Bydgoszczy, Lidia z Torunia, Jerzy z Bydgoszczy, Ryszard z Bydgoszczy, Andrzej z Potulic, Dorota z Trzcińca, Kinga z Brzozy, Tomasz z Rud, Anita z Bydgoszczy, Artur z Bydgoszczy, Władysław z Bydgoszczy, Joanna z Bydgoszczy, Krzysztof i Violetta z Bydgoszczy, Ola, Martyna i Kasia z Bydgoszczy, Masaż na telefon, Elżbieta z Bydgoszczy, Piotr i Monika z Anglii, Marta z Bydgoszczy, Andrzej z Bydgoszczy, Józek z Bydgoszczy, Krzyszytof i Violetta z Bydgoszczy, Rodzina z OIimpina, Rafał z Bydgoszczy, Małgorzta z Bydgosczy, Rafał z Białych Błót, Lecznica Weterynaryjna Wyżyny - Modrakowa 65, Klasa IB Szkoła Podstawowa z Białych Błót, Piotr i Marzenna z Warlubia, Janusz ze Złotowa, Maciej z Bydgoszczy, Jacek i Marlen z Bydgoszczy, Piotr z Osielska, Gustaw i Maria z Bydgoszczy, Paweł i Magda z Nowego Dąbia.

Serdecznie dziękujemy w imieniu rodzin.Dla nas to był niewielki wydatek dla rodzin konkretna pomoc i wielka radość.
DZIĘKUJEMY
smile