Medal gotowy.
Tegoroczny medal na spotkanie dla św.Jana Pawła II jest ze słowami Papieża Polaka "BÓG JEST MIŁOŚCIĄ" .
Wydarzenie pn. "Dla św. Jana Pawła II " odbędzie się 2 czerwca 2019r. w Brzozie i Bydgoszczy w Święto Wniebowstąpienia i nawiązuje do 20. rocznicy Pielgrzymki Jana Pawła II do Bydgoszczy w czerwcu 1999r. Nasze spotkanie ma charakter wspólnego biegu połączonego z rajdem rowerowym oraz nordic-walking. Wszyscy uczestnicy biegu i rajdu rowerowego na mecie w Bydgoszczy - Zgromadzenie Ducha Świętego otrzymują pamiątkowy medal. Uczestnicy nordic-walking otrzymują medal przy Kościele w Brzozie.

Trasa dla biegaczy będzie wynosić ok.15km, rajd rowerowy ok. 30km i 7km. Bieg, rajd rowerowy i nordic-walking odbędzie się wspólnie bez rywalizacji - bez pomiaru czasu. Uczestnicy biegu do Brzozy zostaną przewiezieni autokarami do Brzozy z Bydgoszczy (Zgromadzenie Ducha Świętego). Przed częścią sportową jak co roku odbędzie się o godz.19,30 w Kościele Parafialnym w Brzozie koncert muzyczny ku czci Papieża. Zagra Antonia Krzysztoń z zespołem oraz zaśpiewa nam chór z sąsiedniej Parafii z Przyłęk.

Trasa dla biegi i rajdu rowerowego przebiega z Brzozy do Bydgoszczy przez tereny leśne Puszczy Bydgoskiej. Trasa dla nordic-walking jest ulicami Brzozy. Start honorowy dla wszystkich jest po koncercie i Apelu Jasnogórskim o godz. 21:37 przy Kościele w Brzozie spod Pomnika św. Jana Pawła II.

Zgłoszenia on-linie